Kuantum Ev Sistemi

Kuantum Ev Sistemi
Güneş Atmosferik İçme Suyu Üretimi Güneş Enerjisi Sıcak Hava Kollektörü Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Solar Car Port Sistemi Isı Pompası Yağmur Suyu ve Gri Su Sistemi Yerden Isıtma ve Serinletme Sistemi Havuz Isı Pompası Hijyenik Boyler ve Buffer Sistemi Güneş Enerjisi Termal Kollektör Sistemi Güneş Enerjisi Elektrik Sistemi

Güneş Atmosferik İçme Suyu Üretimi

Hava sıcaklığının 25˚C'nin üzerinde, havadaki nem oranının da %7 civarında olduğu en kurak günlerde bile cihaz her bir kilogram MOF başına 0,2 litre su üretmeyi başarmıştır.

Güneş Enerjisi Sıcak Hava Kollektörü

Bu sistemler, dış ortam havasını fan vasıtasıyla panel içi- ne filtre ederek alır, 15 ila 30 derece ısıtarak kapalı ortama basar.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli araç şarj istasyonları, elektrikli araçların bataryalarını şarj etmek için kullanılan noktalardır.

Solar Car Port Sistemi

Solar Carport'un amacı gündüz güneşten aldığı enerjiyi elektriğe çevirerek depolamak ve bu elektrik ile de otomobilinizi evinizin, iş yerinizin bahçesinden bataryasını doldurmaktır.

Isı Pompası

Isı pompaları; ısıtma, soğutma ve sıcak su kullanımını tek bir cihazda toplayan ve diğer cihazlara göre çok daha tasarruflu çalışan cihazlardır.

Yağmur Suyu ve Gri Su Sistemi

Gri su arıtma sistemleri, bu suyun arıtılarak tekrar kullanılabilir hale getirilmesini sağlar. Aynı şekilde, yağmur suyu arıtma sistemleri de yağmur sularının toplanarak arıtılmasını ve bahçe sulama, temizlik gibi amaçlar için kullanılmasını destekler.

Yerden Isıtma ve Serinletme Sistemi

Yerden ısıtma, boruların içerisinden geçen düşük sıcaklıktaki su ile yaşam alanlarının ısıtılmasında kullanılan en modern ısıtma sistemidir.

Havuz Isı Pompası

Havuz ısı pompası, havuz suyunu ve havuzun etrafını etkili ve dengeli biçimde ısıtan oldukça kullanışlı bir cihazdır.

Hijyenik Boyler ve Buffer Sistemi

Hijyenik su boyleri evlerde ve üretim tesislerinde ihtiyaç duyulan sıcak suyu çok daha az su sarf ederek ısıtan ve depolayan kullanışlı bir teknoloji olarak karşılık buluyor.

Güneş Enerjisi Termal Kollektör Sistemi

Solar termal sistem, güneş enerjisini termal enerjiye (ısı) dönüştüren bir teknolojidir

Güneş Enerjisi Elektrik Sistemi

Güneş enerjisi sistemi, silisyumdan yapılan fotovoltaik hücrelerden oluşur ve güneş panellerine gelen güneş ışınlarını elektrik enerjisine dönüştürür.