fbpx

Jakuzi Kurulumu

plug-free-img.png

Sauna, Türk Hamamı ve Buhar Odası imalatı, Modern Havuz Tasarım ve Yapımı ve Şömine Tasarım ve Uygulama projelerinde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizle, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Jakuziyi banyonuza kuruyoruz. 

Jakuzinin Kurulum Aşamaları

Hayal ettiğiniz jakuziyi banyonuzun en güzel yerine monte etmek için öncelik olarak konumun nasıl sağlanacağı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Sizinle birlikte jakuzinin konumunu yapacak ustalarla banyonuza giderek suyun nereden çekileceği veya içerde bulunan dolapların sıkışmaması şekilde ölçülerin yapılacağı sistemleri belirlemeniz lazım. Bunları doğru şekilde yaptıktan sonra sıkıntısız şekilde istemiş olduğunuz jakuzi hayalinizi evinizin içerisine kurabileceksiniz. Tabi ki kurulum aşamalarında tercih edilmekte olan belli standart ölçümler bulunmaktadır. Eğer evinizin banyosu geniş hacme sahip değilse yine korkmanıza gerek yok. Çünkü her alan için üretimleri gerçekleştirilen jakuziler oval, yuvarlak, dikdörtgen ve düz seçenekleriyle kolaylıkla istediğiniz yere konum alabileceklerdir. 

Jakuzinin Yararları

Jakuzi suyu güçlü şekilde bir burgaç gibi çevirerek kişinin rahatlamasını ve sağlığına kavuşmasını sağlar. Kas ağrıları, sırt ağrıları, boyun ağrıları ve birçok ağrıyı giderebilen jakuziler günün stresini de atabileceğiniz muhteşem araçlardır. Uzman ekibimiz evinizin özelliğine, istek ve ihtiyacınıza en uygun jakuziyi seçme konusunda size destek olacak, jakuzi yaptırma maliyeti hakkında bilgi verecektir. 

Siz de Jakuzi keyfini evinizde yaşamak için bize ulaşın:

Düz Jakuziler

Düz jakuzi adından da anlaşılacağı üzere düz hatlara sahip bir jakuzi çeşididir. Genellikle dikdörtgen ve kare biçiminde olabilen düz jakuzi en çok tercih edilen jakuzi çeşitlerindendir. Genellikle, kenar ve köşelere uygun olduğu için tercih edilebilir fakat bu her zaman köşelerde kullanılabileceği anlamına gelmez. Dilediğiniz her yerde düz jakuziyi kullanma imkanınız bulunmaktadır. İstenilen ölçülere göre dilediğiniz çeşitte düz jakuziyi alabilirsiniz ve uygun fiyatlıdır.

Oval Jakuziler

Oval jakuziyi düz jakuziden ayıran en önemli özelliği şeklinin oval bir biçimde olmasıdır. Bu sayede kenar ve köşelerde, düz jakuzinin sığamadığı ve yer olarak müsait olmadığı yerlerde oval jakuzi devreye girer. Eğer, eviniz veya jakuzinizi alacağınız mekan elverişli ise gerçekten oval jakuzi daha da şık bir etki yaratacaktır. Yine aynı şekilde düz jakuzi gibi oval jakuzi de çeşitli boyut ve yapıda olabilir. Her bütçeye göre bulanabilen oval jakuziler çeşitli materyallerden yapılır. 

Çift Kişilik Jakuziler

Çift kişilik jakuziler genellikle çiftlerin veya daha geniş bir alanda jakuzi keyfini yaşamak isteyenlerin tercihidir. Düz ve oval jakuzilerden farkı, çok daha geniş olmasıdır. Çift kişilik jakuziler her ebat ve çeşitte olabilir. Yine çift kişilik jakuzinizi tercihe göre düz veya oval olarak tercih edebilirsiniz. 

SPA Jakuziler

SPA Jakuziler, genelde daha geniş su hacmine sahip ve daha ağır jakuzilerdir.  SPA jakuzide genelde çok sayıda jet bulunur ve ısıtma seçeneği de vardır. Daha geniş olduğu için çok daha güçlü bir motora sahiptir.  Hacimsel ve kütlesel açıdan yüksek değerli bir ürün olduğu için SPA ve masaj salonu gibi profesyonel uygulamalarda tercih edilse de, istendiği takdirde evde de kullanılabilir.


Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız.

@saytekjakuzi Hesabımızda daha fazla jakuziyi ve müşterilerimiz için yaptığımız jakuzileri inceleyin:
Keşif Formu
Call Now Button