Sauna, Buhar Odası ve Hamamlar

plug-free-img.png

Çukurova’nın ilk ve tek Sauna, Buhar Odası ve Hamam imalat firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Bölgenin tek Spa Wellness tasarım ve uygulama ofisi olarak Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı, Tuz Odası ve Kar Çeşmesi gibi sağlıklı yaşam sistemlerinin kurulumlarında da değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler vermekteyiz. Firmamız sauna malzemelerinin yanı sıra sosyal tesislerin ve SPA merkezlerinin ihtiyacı olan ürünlerinin de satışını yapmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine satış ve montajını yaptığımız ürünlerimiz bulunmaktadır. 

Saytek Mühendislik olarak, Sauna, Buhar Odası, Hamam ve Tuz Odası projelerinizi uzun yılların verdiği tecrübeyle tasarlıyor ve üretiyoruz. Sauna, Buhar Odası ve Hamam’ın ortamının ideal bir terapi ortamı sunabilmesi için ısıtıcı cihazınızın ısıtma özelliklerini hesaplayıp ortamın ideal nem dengesine ulaşabilmesini sağlayıp istenilen altyapıyı size hazırlıyoruz. Mühendislerimiz sauna, buhar odası ya da hamamı kullanacak kişi sayısını hesaplayarak satın almış olduğunuz ürünü keyifle uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olacaktır. Hesaplamaları kusursuz yapmamızın en büyük etkeni, ısıtma-soğutma ve mekanik alanlarda danışmanlık hizmeti yapmış olmamızdır. Profesyonel çözümler için sizlerden telefon bekliyoruz.

Ürünlerimiz ve İmalatlarımız ;

  • Sauna 
  • Buhar odası
  • Hamam
  • Tuz odası
  • Kar çeşmesi 
  • Şok duş ekipmanları 
  • Ev tipi sauna imalatı
  • Tesis tipi sauna yapımı
  • Sauna sobası ve aksesuarları
  • Sauna ekipmanları üretimi

Hamam İmalat Çözümleri

Son yıllarda oldukça ilgi görmeye başlamış olan hamamlar, hak ettiği değeri geçte olsa yeniden yakalamıştır.

Geleneksel kültürümüzün en önemli mirası olan hamamları, usta ellerle imal ediyoruz.

İster çok kullanıcılı hamamları Osmanlı kültürel dokusuyla, isterseniz modern çizgide hazırlanmış ev tipi kullanıma uygun hamam tasarımlarını siz müşterilerimize sunmaktayız.

Sultanlara layık hamam modellerini birlikte tasarlamak için bizlerle irtibata geçiniz..

Buhar Odası İmalat & Üretim ve Montajı

Saunanın eşsiz ve vazgecilmez tamamlayıcısı olan buhar odaları, her ne kadar kullanım şekilleri ve üretim aşamaları  birbirinden farklı görünse de, faydaları birbirine çok yakındır. Vücudun enerji ihtiyacını buhar ile karşılarsınız ve buharın etkisiyle deri gözenekleri açılarak temizlenir.Buhar banyolarındaki sıcaklık 45C olduğu gibi, saunalarda ise bu durum 90C civarındadır. Bağıl nem buhar banyolarında %100’ün üzerinde, saunalarda ise genellikle %9 civarındadır. Buhar banyosu ve sauna nın en büyük faydası kan dolaşımını hızlandırmasıdır. Bununla beraber toksin maddeleri vücuttan atılır, cildin yaşlanması yavaşlar.

Keşif Formu
Call Now Button