fbpx

Sauna, Hamamlar ve Buhar Odaları

plug-free-img.png

Çukurova’nın ilk ve tek Sauna, Hamam ve Buhar Odası imalat firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Bölgenin tek Spa Wellness tasarım ve uygulama ofisi olarak Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı, Tuz Odası ve Kar Çeşmesi gibi sağlıklı yaşam sistemlerinin kurulumlarında da değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler vermekteyiz. Firmamız sauna malzemelerinin yanı sıra sosyal tesislerin ve SPA merkezlerinin ihtiyacı olan ürünlerinin de satışını yapmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine satış ve montajını yaptığımız ürünlerimiz bulunmaktadır. 

Saytek Mühendislik olarak, işletme tipi ya da ev tipi Sauna, Hamam, Buhar Odası ve Tuz Odası projelerinizi, uzun yılların verdiği tecrübeyle dilediğiniz ebatlarda tasarlıyor ve üretiyoruz. Sauna, Hamam ya da Buhar Odasının ideal bir terapi ortamı sunabilmesi için ısıtıcı cihazınızın ısıtma özelliklerini hesaplıyor, ortamın ideal nem dengesine ulaşabilmesini sağlayıp, istenilen altyapıyı size hazırlıyoruz.

Mühendislerimiz sauna, hamam ya da buhar odasını kullanacak kişi sayısını dikkate alıp hesaplamalarını yapacak, satın almış olduğunuz ürünü keyifle uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olacaktır. Hesaplamaları kusursuz yapmamızın en büyük etkeni, ısıtma-soğutma ve mekanik alanlarda danışmanlık hizmeti yapmış olmamızdır. Profesyonel çözümler için sizlerden telefon bekliyoruz.

Ürünlerimiz ve İmalatlarımız ;

 • Sauna 
 • Buhar odası
 • Hamam
 • Tuz odası
 • Kar çeşmesi 
 • Şok duş ekipmanları 
 • Ev tipi sauna imalatı
 • Tesis tipi sauna yapımı
 • Ev tipi hamam yapımı
 • Tesis Tipi hamam imalatı
 • Sauna sobası ve aksesuarları
 • Sauna ekipmanları üretimi
Detaylı bilgi için bizi arayın, hayalinizi mimarımız tasarlasın:

Türk Hamamı Yapımı

Ev tipi hamam yapımı, son yıllarda oldukça ilgi görmeye başlamıştır. Türk Hamamları, evlerimizde hak ettiği değeri geç de olsa yeniden yakalamıştır.

Geleneksel kültürümüzün en önemli mirası olan Türk Hamamı Modellerini, usta ellerle imal ediyoruz.

İster çok kullanıcılı hamamları Osmanlı kültürel dokusuyla, isterseniz modern çizgide hazırlanmış ev tipi hamam banyo tasarımlarını siz müşterilerimize sunmaktayız.

Hamam maliyetini öğrenmek ve sultanlara layık hamam modellerini mimarımızla birlikte tasarlayarak evinize yaptırmak için bizimle irtibata geçiniz.

Buhar Odası İmalatı

Saunanın eşsiz ve vazgeçilmez tamamlayıcısı olan buhar odaları, her ne kadar kullanım şekilleri ve üretim aşamaları  birbirinden farklı görünse de, faydaları birbirine çok yakındır.

 Vücudun enerji ihtiyacını buhar ile karşılarsınız ve buharın etkisiyle deri gözenekleri açılarak temizlenir. Buhar banyolarındaki sıcaklık 45C santigrat olduğu gibi, saunalarda ise bu durum 90C santigrat civarındadır. Bağıl nem buhar banyolarında %100’ün üzerinde, saunalarda ise genellikle %9 civarındadır.

Buhar banyosu ve saunanın en büyük faydası, kan dolaşımını hızlandırmasıdır. Bununla beraber toksin maddeleri vücuttan atılır, cildin yaşlanması yavaşlar. 

Hayalinizdeki buhar odasını mimarımız sizin için bilgisayarda tasarlayacaktır. Tasarım istediğiniz gibi hazırlandığında, uzman mühendislerimiz mekanik tesisatı oluşturacak ve ustalarımız titiz işçilikle evinize yapacaktır. Bilgi için bizi arayın.

Keşif Formu
Call Now Button