fbpx

SU ARITMA SİSTEMLERİ

plug-free-img.png

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım...

  Çukurova bölgesinin su arıtma sistemleri tedarik firması olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

  Fujisimo Su Arıtma Teknolojileri

  Üreticiden Tüketiciye Kampanya” kapsamında “Herkes çeşmeden sağlıklı su içebilecek.” Özel kampanyamız ile Türkiye’nin her bölgesinde yerinde kurulum yapılacak, servis ve bakım hizmeti verilerek, 2 (iki) yıl ürün garantisi ve Türkiye’de bulunan bütün illere teknik servis garantisi verilmektedir. Su arıtma sisteminden gerçek anlamda verim alabilmek için 12 ayda bir bakımlarının düzenli yapılması ve değişmesi gereken filtrelerin değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde ürün ve filtreler zarar göreceği için standart garanti süresi olan 2 (iki) yıl ürün garantisi verilmektedir. Servisin firmamız tarafından 12 aylık periyotlar dahilinde verilmesi durumunda ürüne 2 (iki) yıl servis ve garanti verilmektedir. Bu servis hizmetine firmamızın özel kampanyası dahilinde uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.

  Önemli Notlar

  1. Ürünlerin içerisinde kullanılan filtrelerin görevi, faydaları, su ve su arıtma sistemi ile ilgili görselleri sitemizden inceleyebilirsiniz.
  2. Her bir ürünün servis paketi birbirinden farklı olup, hangi servis paketini almanız gerektiğine sitemizden ulaşabilirsiniz.
  3. Otomasyon satış sistemimiz her müşteriyi kayıt altına almakta ve zamanı geldiğinde bilgilendirme yapmaktadır.
  4. Servis paketlerimiz 1 (bir) yıllık paketler şeklinde olmaktadır. 1 (bir) yıllık servis paketi fiyatları da sistemimizde yer almaktadır.
  5. Bölgesel ve dönemsel su kirlilikleri filtrelerdeki bu değişim sürecini etkileyebilmektedir. Bu tip durumlarda 12 ay yerine ; 8 ayda bir filtre değişimi yapılması gerekebilir. Bu tarz bir ihtiyaç olursa servis yetkilimiz tarafından bilgi verilecektir. Her bölgede suyun temiz olma oranı, altyapı çalışması yapılması nedeniyle kirlilik oluşması vb. durumlar filtrelerin değişim zamanını etkileyebilmektedir.
  6. Su Arıtma sistemleri ile ilgili tüm detayları sitemizden inceleyebileceğiniz gibi ekstra sorularınız için iletişim formundan müşteri temsilcilerimize doğrudan ulaşabilirsiniz.
  7. Su arıtma sisteminde yapılan kampanyalardaki yerinde kurulum hizmetinde şehir merkezlerinden 30 km. uzaklıklar için hesaplama yapılmıştır. Şehir merkezinden daha uzak olan noktalarda servis hizmetine ekstra bedel eklenebileceği için firmamıza öncelikle ulaşarak onay alınması önem arz etmektedir.
  8. Sitemizdeki görseller örnek olarak konulmuştur, ürünlerin her birinde görsel farklılıklar olabilmektedir.

  5 Mikron Tortu Filtre

  Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur vs.) oluşturduğu kirliliği gidermek için kullanılan filtredir.

  CTO Blok Karbon Filtre

  Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre ile klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırılır. Klor ve organik kimyasalların yüzde 99’unu tutar. Suyun tadını, kokusunu ve rengini iyileştirir.

  1 Mikron Tortu Filtre

  Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performansı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

  TFC Ters Ozmos Membran

  Milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde gözeneklere sahip olan membran, yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyun sertliğini düzenler ve suyu molekül düzeyinde filtre ederek, suyunuzda bulunabilecek kurşun, baryum, krom, civa, sodyum, kadminyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar ve %100 güvenli içme suyu verir.

  • NSF sertifikalı, patentli seramik toplar içerir
  • Ağır metalleri uzaklaştırır (Hg, Pb, As, Cr, Cd vb.)
  • Su moleküllerini küçültür ve hücrelerin daha kolay emmesini sağlar
  • Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.
  • Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (51.497 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir
  • Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler.

  Aktif Oksijenler (Serbest Radikaller) Nedir?

  • Oksijeni alarak havayı soluyoruz. Soluduğumuzda az miktarda aktif oksijenler oluşur. Aktif oksijen, diğer bir deyişle, serbest radikaller vücuttaki dengesizliğe neden olan sağlıklı hücrelerden elektronları çalar. Dengesiz hücreleri, vücudumuza diyabet, hipertansiyon, Alzheimer hastalıkları, kabızlık ve daha fazla hastalık gibi çeşitli hastalıklara yol açan serbest radikallere dönüşür.
  Keşif Formu
  Call Now Button